USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Spa Sorocaba Sorocaba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Spa Sorocaba Sorocaba Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Spa Sorocaba

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

20

Spa Sorocaba


Οι πελάτες του ξενοδοχείου Spa Sorocaba μπορούν να παρκάρουν το αυτοκίνητό τους στον χώρο.

São Carlos Borromeu Church απέχει 6 χλμ. από το ξενοδοχείο και Santuário São Judas Tadeu είναι σε απόσταση περίπου25 λεπτών με τα πόδια. Μουσείο Σιδηροδρόμων της Σοροκάμπα απέχει επίσης 7 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο. Η περιοχή περιλαμβάνει επίσης φυσικά αξιοθέατα, όπως Φυσικό Πάρκο Joao Cancio Pereira, 5 λεπτά με αυτοκίνητο από το Spa.

Υπάρχουν 9 δωμάτια που περιλαμβάνουν μπαλκόνι. Διαθέτουν τηλεόραση με πολλά κανάλια, καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Επίσης, έχει προσωπική θυρίδα ασφαλείας, μίνι μπαρ-ψυγείο. Οι πελάτες μπορούν να επωφεληθούν από ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και ρόμπες που παρέχονται στα μπάνια.

Οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας στο Geleia Real, που απέχει 3 χλμ. από το κατάλυμα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Cemiterio Memorial Park
    3,8 χλμ.
  • Hangover Pub Bar
    3,6 χλμ.
  • Igreja do Evangelho Quadrangular
    3,5 χλμ.
  • Congregacao Crista no Brasil
    2,4 χλμ.
  • Φυσικό Πάρκο Joao Cancio Pereira
    2,3 χλμ.
  • Faculdade Anhanguera
    1,6 χλμ.
  • Gold Liquor
    3,1 χλμ.
  • Universidade Anhanguera Sorocaba
    1,4 χλμ.
  • Mada Bar Brasileiro
    3,6 χλμ.
  • Κέντρο Smash
    2,6 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Σάο Πάολο Βιρακόπος Αεροδρόμιο
    70 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χρηματοκιβώτιο

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας

Στο δωμάτιο

  • Μίνι μπαρ
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Παρκέ δάπεδο

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 22:00
Check-out: έως 13:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Spa Sorocaba;

    Τo ξενοδοχείο Spa Sorocaba προσφέρει Δωμάτιο "Senior" με κρεβάτι king-size, Δωμάτιο deluxe με κρεβάτι queen-size και Πολυτελές δίκλινο δωμάτιο.
  • ❓

    Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας σε τo ξενοδοχείο Spa Sorocaba;

    Ναι, σε τo ξενοδοχείο Spa Sorocaba επιτρέπονται κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Spa Sorocaba, Βραζιλία

Rod. Raposo Tavares, Km 104,5, Sorocaba, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved